

| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 26 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Capacitance | 12 pF |
| Impedance | 60 Ω |
| Packaging | Reel |
| Features | Oscillator |
Stock: 6
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14506
Ext.Price$0.14506
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14506 | $0.14506 |
| 10 | $0.12884 | $1.28840 |
| 50 | $0.11443 | $5.72150 |
| 100 | $0.09906 | $9.90600 |
| 500 | $0.08575 | $42.87500 |
| 1000 | $0.07691 | $76.91000 |
| 3000 | $0.06899 | $206.97000 |
| 5000 | $0.06458 | $322.90000 |
